avatar

Eşim babannesi (6 kızlar) Hanya mübadili, 7 yıldır Küçükkuyu`daki yazlığımıza geliyoruz ve zeytinyağı cennetinde birçok firmadan zeytinyağı denedik ve en iyisi olduğuna karar verdiğimiz firmanız ürünlerini lezzetle tüketiyoruz.Sadece zeytinyağınız değil kırma yeşil zeytininiz ve katkısız leziz reçelleriniz de harika. Yazın gelirken aldıklarımız bittiğinde sipariş ile getirtiyoruz.Elinize sağlık..

Bize takip edin:
Kayhan ŞEKER
avatar

Sizinle enkisa zamanda dostlarimdan duydugum guvenli sozler nedeniyle alis veris yapacagim. Yillarca sursun istiyorum insallah iyi anlasiriz.

Bize takip edin:
Şule ALAYBEYOĞLU
avatar

Merhaba firmanızı bir arkadaş vasıtası ile öğrendim ve araştırmaya başladım meğer ne kötü yağlarla besleniyormuşuz. Birkaç arkadaş toplanarak sipariş vermek istiyoruz. İstanbulda yaşıyoruz yaklaşık 25-30 lt zeytinyağı bunun yanında zeyin ve sabun çeşitlerinizden alacağız yardımcı olabilir misiniz?

Bize takip edin:
Fatih AYIK

ürünlerinizi inceliyor ve yorumları okuyorum,hepsi güzel bu zamanda güvenle yiyebilecek az ürün kaldı 3 kg kahvaltılık zeytininizi denemek isterim tabii ben zeytinlerin çekirdeğini çıkarmam bunda bir zarar yoktur herhalde:)) işlerinizde başarılar dilerim.

Zeytin çekirdeklerini çıkarmanızı öneririz Tufan Bey =), ilginiz için teşekkürler. Sipariş için 0286 752 23 23 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz

Bize takip edin:
Tufan ERDEM